© Copyright 2019 Kirsten Ehrhardt. All rights reserved.

lifta 20 mg hap

lifta 20 mg hap

liftayı kullanan birçok erkek, cinsel hayatının bir yerinde lifta nedir sorusunu kendisine sormaktadır. Lifta, şu an piyasada bulabileceğiniz ve eczanelere gittiğiniz zaman rastlayabileceğiniz bir geciktiricidir. Bu geciktirici özelliğinden dolayı farmakologlar tarafından Fosfodiesteraz lifta 20 mg hap 5 inhibitörü olarak bilinir.

Bunun sebebi ise erken boşalmaya neden olan Fosfodiesteraz 5 enzimlerini vücutta bloke etmesi bunun sonucunda peniste lokal uyuşukluk etkileri bırakarak erken boşalmayı önlemesidir. Lifta sadece gecelerinizi uzatan ve bu yolla sizi zevklendiren, partnerinizi de orgazma ulaştıran bir ürün değildir.

Lifta aynı zamanda erectil disfonksiyon sorunları içinde doktorlar tarafından reçete edilen bir cinsel üründür. Bu noktada liftanın sağlık bakanlığından onaylı ve güvenilir bir cinsel ürün olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bu bakımdan tam da erkeklerin çekmecesinde görmek istediği türden ürünlerdendir.

Liftanın bir başka özelliği ise içinde kimyasal maddeler bulundurmasının yanında aynı zamanda afrodizyak etkili aromaları da içinde barındırmasıdır. Bu afrodizyak etki cinsel isteğiniz hiç olmasa dahi, isteğinizi maksimize edecek ve partnerinize karşı mahcup olmamanızı sağlayacaktır.

Resmi giriş web sitesi

http://www.lifta20mg.com

No Comments

Post A Comment

7 − four =